Kontakt

Kontaktuppgifter:

E-post: info@fkv.se

SWISH: 123 075 87 48
Plusgiro: 445 17 38-1

Styrelse och övriga förtroendevalda:

Ordförande
Mats Jonsson
E-post: mats@fkv.se

Sekreterare
Emmy Hoff
E-post: emmy@fkv.se

Vice ordförande / Ungdoms- och aktivitetsrepresentant
Johannes Hertsberg Pettersson
E-post: johannes@fkv.se

Föräldrarepresentant
Anders Ahl
E-post: anders@fkv.se

Kassör
Maria Dahlin
E-post: mariad@fkv.se

Medlemsansvarig
Jenny Jonsson
E-post: jenny@fkv.se

Ungdoms- och aktivitetsrepresentant
 Jonas Dahlström
E-post: jonas@fkv.se

Pressansvarig /
Sammankallande valberedningen

Monika Dahlqvist
E-post: monika@fkv.se