Kontakt

Kontaktuppgifter till Föreningen för Kortvuxna:

E-post: info@fkv.se

SWISH: 123 075 87 48
Plusgiro: 445 17 38-1

Styrelse och övriga förtroendevalda:

Dessa personer fungerar även som kontaktpersoner. 

 

Ordförande
Mats Jonsson
E-post: mats@fkv.se

Sekreterare
Emmy Hoff
E-post: emmy@fkv.se

Vice ordförande / Ungdoms- och aktivitetsrepresentant
Johannes Hertsberg Pettersson
E-post: johannes@fkv.se

Föräldrarepresentant
Anders Ahl
E-post: anders@fkv.se

12833493_10153921660636153_1428604942_n

Pressansvarig /
Sammankallande valberedningen

Monika Dahlqvist
E-post: monika@fkv.se

Kassör
Maria Dahlin
E-post: mariad@fkv.se

Medlemsansvarig
Jenny Jonsson
E-post: jenny@fkv.se

Ungdoms- och aktivitetsrepresentant
 Jonas Dahlström
E-post: jonas@fkv.se

14423723_10154448744741153_961460468_o

2:e vice ordförande
/ Hotellgruppen
Maria Ivarsson
E-post: maria@fkv.se